Kralupy nad Vltavou podporují ragby. Děkujeme!

Blog

Aktuality z havraního hnízda

 • Havran Cup přilétá zpět

  Po odmlce způsobené čínskou chřipkou se na konci jarní části ragbyové sezóny na naše hřiště vrátí populární Havran Cup. V Kralupech tak znovu změří síly největší ragbyové velmoci, i když v jejich barvách nastoupí mladí hráči z českých klubů.

 • Do Kralup se vrací mužská ligová soutěž

  Díky spolupráci tří mužstev pod hlavičkou AMMOR se od nové sezóny na mikovickém hřišti bude opět hrát mužská ligová soutěž v patnáctkovém ragby. Spolu s muži z Rakovníka a Plzně budou Havrani hostit soupeře z první ligy, tedy druhé nejvyšší soutěže. Už tuto neděli 29.8. od 17 je čekají Říčany B.

 • Ahoj na prázdniny a na viděnou koncem srpna

  Den před rozdáním vysvědčení vypukly prázdniny i na našem hřišti. Na necelé dva měsíce se tak naše mladé naděje rozprchnou, ale už 23. srpna startuje tradiční příměstský kemp. Pokud se chcete zúčastnit, přihláška je ke stažení tady.

 • Prvního září startují i tréninky

  Nejen škola se rozběhne od 1. září, od 17.30 na našem hřišti startují i tréninky všech mládežnických kategorií. Pokud je vaše dítko energické, hravé a je rádo mezi kamarády, pak je pro něj ragby přesně to pravé! Začít s ragby mohou nejen nejmenší předškoláci, s nimiž na tréninku rozvíjíme základní pohybové dovednosti, ale i starší děti všech velikostí.

  Ragby ale není 'jen' pohyb, je to jeden z nejčestnějších sportů, který ve svých hráčích podporuje respekt k soupeři i rozhodčímu, fair play i týmovou zodpovědnost. Pokud si chcete ragby vyzkoušet poprvé, kontaktujte prosím naše trenéry, nebo rovnou přijďte. Trénujeme každé úterý a čtvrtek od 17.30.

 • Stanovisko k aktuální situaci

  Vzhledem k vládnímu rozhodnutí o postupném uvolňování některých aktivit vydala Česká rugbyová unie stanovisko pro své kluby. Přečíst si jej můžete ZDE. Rugby Club Kralupy nad Vltavou z.s. se řídí aktuálními nařízeními Vlády České republiky, a proto stále není možný přístup na hřiště.

  Děkujeme za pochopení!

  Ragby zdar!

 • FOTOGALERIE: Havran Cup objektivem Martina Koťátka

  Předehru podzimního World Cupu obstaral tradiční Havran Cup. Velké hvězdy ragby o tom sice nevěděly, ale těm (zatím) malým to bylo jedno. Svojí bojovností, odvahou i láskou k šišatému míči se jim rozhodně vyrovnaly :-)

 • Slavíme desáté narozeniny

  Kralupští havrani létají po trávníku už deset let a to je čas na pořádnou oslavu. Přijďte proto v pátek 7. června na naše hřiště od 17:00.

 • Plánujete prázdniny? Rezervujte si na ragby druhou půlku srpna

  I letos pořádáme dva kempy. V Mokrosukách na soustředění budeme od 18. srpna do 24. srpna a v posledním prázdninovém týdnu od 26. srpna se bude konat u nás na hřišti příměstský kemp.

 • Pojišťovnou sportovců je nově Pojišťovna VZP

  Od 1. 2. 2019 se mění podmínky Úrazového pojištění členů sportovních spolků, které je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru (ČOV) a platí pro celé sportovní prostředí. Pojišťovna Kooperativa, která v letech 2017 a 2018 úrazové pojištění zajišťovala, ukončí spolupráci s ČOV k 31. 1. 2019. Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění (úrazy) do 31. 1. 2019 zůstávají stále v gesci této pojišťovny až do vyřešení.

 • Dvě nové fotogalerie z tréninku i turnaje

  Do fotogalerií přibyly hned dvě sady snímků s našimi desítkami. Z jejich prvního tréninku v aréně gladiátorů a také z posledního venkovního turnaje. V Říčanech se představily hned ve dvou skupinách a ve třech týmech.

 • FOTOGALERIE: U8 na PYRF podzim 2018

  Naše osmičky společně s ARC Iuridica Praha si na PYRFu v osmi zápasech sice připsaly bilanci 2:6, ale se svými soupeři sváděly vyrovnané souboje.

 • FOTOGALERIE: Osmičky v barvách Iuridici v Petrovicích

  Naše osmičky spolu s Iuridicou se v B1 skupině v Petrovicích opět neztratily a začínají si dělat dobré jméno.

 • Zimní tréninky pod střechou

  Přehled tréninků v tělocvičně pro zimní období. Začínáme od 1. listopadu.

 • TV Kralupy o zápase s Leamingtonem

  Krásné ragbyové odpoledne pochopitelně snímala i kamera TV Kralupy. Jejich reportáž najdete na tomto odkaze.

 • FOTOGALERIE: Desítkám se dařilo i na Iuridice

  Havranům se v Chrášťanech dařilo. V béčku dokonce ztratili jen jediný zápas z pěti a to ještě velmi těsně.

 • FOTOGALERIE: Havrani proti Leamingtonu

  Bylo to skvělé, bylo to neopakovatelné. Děkujeme všem co to připravili, všem co nastoupili a všem co fandili. 

 • Podívejte se, jak se dařilo desítkám na Slavii

  Naši mladí Havrani se tentokrát zúčastnili turnaje kategorie U10. Ti méně zkušení získávali první zkušenosti ve skupině "C",kde ve společném týmu Barbarians s hráči Sparty rozhodně neudělali ostudu. Kompletní tým Havranů pak statečně bojoval ve skupině "B".

 • Chlapi vezou z Rumburka pohár

  Naši muži se účastnili za podpory kluků z Rugby Club Rakovník a RC Poděbrady 7’s turnaje v Rumburku, odkud si přivážejí první místo.

 • Osmičky v Rakovníce neztratily ani zápas

  Kralupský potěr posílený o borce z týmu Iuridica, vytvořil na turnaji kategorie U8 v Rakovníku, kompaktní celek. Pod bedlivým trenérským vedením Patrika Wagnera předvedli kluci neuvěřitelné srdce a bojovnost.

 • PŘIJĎTE SI VYZKOUŠET RUGBY

  NÁBOR DĚTÍ DO VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ.
  KAŽDÉ ÚTERÝ A ČTVRTEK OD 17:30 DO 19:00

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.