Kralupy nad Vltavou podporují ragby. Děkujeme!

Po odmlce způsobené čínskou chřipkou se na konci jarní části ragbyové sezóny na naše hřiště vrátí populární Havran Cup. V Kralupech tak znovu změří síly největší ragbyové velmoci, i když v jejich barvách nastoupí mladí hráči z českých klubů.

Turnaj, který je už řadu let pro kategorie do 8 a 10 let předzvěstí prázdnin, se odehrává v jiném duchu, než ostatní klání zaštítěná rugbyovou unií. Na základě přihlášek jsou totiž všechny děti rozlosovány do týmů a na turnaji tak měří síly výběry, které spolu nikdy předtím nehrály. Pro děti i trenéry je to samozřejmě o trochu větší zábava.

Na trávník letos vyběhnou výběry Anglie, Argentiny, Austrálie, Francie, Irska, JAR, Nového Zélandu a Walesu. Poslední Havran Cup z roku 2019 si můžete připomenout v naší fotogalerii

A ještě trocha pravidel:

PŘIHLAŠOVÁNÍ

  1. Hráče přihlašují trenéři vyplněním seznamu (ke stažení zde) a odesláním na mail: honza.vrzacek@gmail.com do 20. dubna 2022. Rozdělení do hráčů do jednotlivých týmů si vyhrazuje pořadatel. Hráče není možné přihlásit do konkrétního týmu. Jedinou výjimkou jsou děti trenérů, kteří budou vést tým na Havran cupu. Tyto děti mohou v případě žádosti být přednostně přiřazeny do týmu svého rodiče.
  2. U každého hráče je potřeba vyplnit 
    • velikost trička
    • kategorii U8A/U8B nebo U10A/U10B
  1. Za každých sedm hráčů musí klub přihlásit minimálně jednoho trenéra.
  2. Trenéři se přihlašují zde do stejné termínu jako hráči. Trenéři zadávají velikost trička, kategorii, kterou budou trénovat a mohou si vybrat preferovaný tým. Zde platí, kdo dřív přijde, ten dřív bere.
  3. Všichni si mohou objednat trička navíc. Stačí napsat do poznámky počet a velikost, případně zemi, pokud chcete konkrétní zemi. Pokud zemi neuvedete, objednáte stejnou barvu, jako bude mít hráč.
  4. Cena triček je 160 Kč za kus (cena je stejná pro hráče i pro objednaná trička navíc).inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.