Kralupy nad Vltavou podporují ragby. Děkujeme!

I letos pořádáme dva kempy. V Mokrosukách na soustředění budeme od 18. srpna do 24. srpna a v posledním prázdninovém týdnu od 26. srpna se bude konat u nás na hřišti Příměstský ragby kemp.

Soustředění již po třetí proběhne v Mokrosukách u Sušice v rekreačním zařízení DDM Kralupy. Jedná se o uzavřený areál, děti bydlí v chatkách s vlastním sociálním zařízením, ve výbavě je i krytý bazén. Stravování je v jídelně a vaří tam docela dobře. Trénujeme 2x denně na blízkém hřišti, tréninky prokládáme výlety, sportovními a společenskými hrami. Soustředění má vždy nějaké téma. Menší děti trénují většinou odděleně od větších ale některé věci, většinou kondičního rázu a atletické přípravy, děláme společně. Holčičky mají vlastní program. Co se týká sourozenců, tak není problém, aby jeli také. Vše je nastaveno tak, aby to zvládali i ti nejmenší.

Ragbyový kemp probíhá na našem hřišti v Mikovicích a má formu klasického příměstského tábora. Trénujeme dopoledne a po obědě. Děti dostávají oběd a dvě svačiny + pitný režim. Na odlehčení jsou připraveny i další aktivity, například minulý rok jsme prošli velice kvalitně připraveným kurzem první pomoci. Děti si na začátku řeknou, co jim jde a v čem by se chtěly zlepšit. S těmito informacemi dále počítáme a společně na nich pracujeme. Na závěr si ty věci znovu vyhodnotíme. V závěru kempu se do akce mohou zapojit i rodiče a vše je zakončeno společnou opékačkou. Kemp je otevřený a mohou se ho zúčastnit děti z klubu i odjinud.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.